Author: c***b
Date:
Review: nice stickers and they stick well. happy with the purchase
Color: Pink
Size: one-size
Price: 22kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.3 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Length | 12.7 cm |
| SKU | sb2307131215207747 |
Author: c***b
Date:
Review: nice stickers and they stick well. happy with the purchase
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***o
Date:
Review: Great as always. I have nothing to Complain. Item is good and for this Price the quality is awesome. Shein is my main Onlineshopping App where I buy almost everything ✨️✨️✨️✨️✨️
Color: Pink
Size: one-size
Author: T***e
Date:
Review: Beautiful and so gorgeous and elegant
Color: Pink
Size: one-size
Author: 3***8
Date:
Review: Good quality, my girl love this :)
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.